Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
23.září 2018  14:31  
Your address will show here +12 34 56 78
interiér, tipy

Úchvatný akvarel - pomocí prolínání různých odstínů jedné nebo dvou barev perfektně oživíte nudný interiér a dodáte mu barvy a trochu nedbalý, inspirativní vzhled, kterým svůj domov odlišíte od stovky jiných.

Pokračovat ve čtení
interiér, tipy

S blížícím se dnem dětí vám přináším článek zaměřený právě na naše nejmenší. Překvapte je a vylepšete jim pokojíček. Uvidíte, jakou budou mít radost!

Pokračovat ve čtení
interiér

Napadlo vás někdy, jak může domov působit na naše zdraví, jaký má dopad na to, jak se cítíme během dne a kolik máme energie? Problémy se zdravím a únavou přičítáme častěji nedostatku pohybu, nevyvážené stravě ap. Významný vliv ale může mít i vnitřní prostředí budov, ve kterém koneckonců trávíme 90% veškerého času.

Pokračovat ve čtení
interiér

Lámete si hlavu, stejně jako teď já, jak v bytě naložit s dlouhou a úzkou chodbou? Obecně bychom se měli snažit při návrhu dispozice tyto těžce využitelné komunikační uzly minimalizovat, co když to ale tak úplně nejde?

Pokračovat ve čtení
interiér

Také už se nemůžete dočkat jara? Mám pro vás dobrou zprávu: letos si ho můžete domů přivolat trochu dřív. Společnost Pantone Inc. totiž zvolila jako barvu roku 2017 barvu Greenery. Jedná se o osvěžující a revitalizující žluto-zelený odstín, který symbolizuje nové začátky a evokuje první jarní dny, kdy se probouzí příroda zpět k životu. Dále symbolizuje třeba i osobní vášně, vitalitu, okysličení a oživení.

Pokračovat ve čtení
PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS